Nawigacja

Wirtualne Muzuem Ziemi Zawichojskiej jest nowoczesna platforma internetową której zadaniem jest promowanie zabytków, kultury i historii w Gminie Zawichost. Materiał umieszczony w muzuem jest podzielony tematycznie dzieki czemu bardzo łatwo odnaleźć interesujące nas eksponatu. Na każdej podstronie na samym dole zawsze widnieje oś czasu co ułatwia nam swobodne przemieszczanie sie między wybranymi okresami historycznymi.

Ogólne funkcję wirtualnego muzuem:

Wyszukiwarka: Umożliwia łatwa i przejrzyste wyszukiwanie interesującego eksponatu.

Teczka zwiedzającego: to narzedzie dzieki któremu zwiedzający ma możliwość dodania to teczki interesujące go eksponaty, a nastepnie wygenerowanie z nich pdefa.

Zadaj pytanie na temat zbioru: jest to bezpośredni formularz kontaktowy, przygotowany do każdego z eksponatów. Jeśli macie Państwo pytania, sugestie, apropo materiału prosimy korzystac z formularza.
Pobierz pdf:  Funkcja to pozwala internaucie wygenerowanie pdfa z zawartością merytoryczną eksponatu.

Pobierz eksponat: Niekture eksponaty swoja wartośc przedstawiąja tylko i wyłącznie w dużych rozdzielczościa. Dzięki tej funkcji możecie Pańswto swobodnie pobrac eksponat i obejrzeg go na swoim komputerze.

Oś czasu: Podczas zwiedzania zawsze dostepna jest oś czasu. Wystarczy najchec na piktogram przyporządkowany do konkretnej epoki i przegladac materiały z tego okresu.grafie panoramiczne wykonała na zlecenie urzędu firma Dobrarzecz Filip Kasprowiak z Rydzyny.

 

 

wejdz na nasz kanał